Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Календарні плани

Календарне планування з фізичної культури. 8 клас IIсеместр
27.10.2014, 17:17
II семестр
Спортивні ігри ( Баскетбол)
№ Зміст навчального матеріалу
33-34 ТБ під час спортивних ігор та в спортивному залі. Теорія. Біг та його різновиди,ЗРВ. Пересування в стійці баскетболіста. Зупинка подвійним кроком та стрибком. Ведення м’яча правою та лівою рукою у русі з різною висотою відскоку м’яча, ведення зі зміною напрямку та швидкості. Кидки м’яча однією рукою. Учбова гра.

35-36 ТБ під час спортивних ігор. Біг та його різновиди,ЗРВ. Передачі м’яча при зустрічному русі, Ловіння та передача м’яча з відскоком від підлоги, кидки у корзину однією рукою після ловіння м’яча. Силові вправи. Учбова гра.

37-38 ТБ під час спортивних ігор. Біг та його різновиди,ЗРВ. Передача в парах, трійках у русі. Ведення м’яча зі зміною напрямку та швидкості. Виконати на оцінку штрафні кидки. Кидки м’яча після подвійного кроку. Учбова гра.

39-40 ТБ під час спортивних ігор. Біг та його різновиди,ЗРВ.
Передачі у трійках у русі. Штрафні кидки. Кидки із середньої відстані-ловіння м’яча після відскоку від щита. Стрибки зі скакалкою. Вправи для розвитку сили рук. Учбова гра.

41-42 ТБ під час спортивних ігор. Біг та його різновиди,ЗРВ.
Урок розвитку фізичних якостей. Виконати на оцінку подвійний крок та кидок у кошик. Кидки м’яча у корзину після подвійного кроку. Пересування гравця у захисті. Учбова гра.

Волейбол

№ Зміст навчального матеріалу
43-44 ТБ під час спортивних ігор. Теорія. Правила гри у волейбол. Біг та його різновид, ЗРВ. Пересування. Човниковий біг. Пряма нижня подача, прийом м’яча з подачі. Розвиток фізичних якостей. Гра.

45-46 ТБ під час спортивних ігор. Біг та його різновид, ЗРВ. Прийом та передача м’яча через сітку. Виконати на оцінку подачу та прийом м’яча. Удар по м’ячу з власного підкидання. Навчальна гра.

47-48 ТБ під час спортивних ігор. Біг та його різновид, ЗРВ. Переміщення по майданчику, імітація нападаючого удару та блокування. Верхня подача. Гра.

49-50 ТБ під час спортивних ігор. Біг та його різновид, ЗРВ. Урок розвитку фізичної якості. Човниковий біг. Нападаючий удар. Верхня подача м’яча. Навчальна гра.

51-52 ТБ під час спортивних ігор. Біг та його різновид, ЗРВ. Прийом та передачі м’яча в парах в русі. Оцінити техніку виконання нападаючого удару з передачі партнера. Тематичний підсумок

ЛЕГКА АТЛЕТИКА
№ Зміст навчального плану

53-54 ТБ під час занять легкою атлетикою. Теорія. Біг. ЗРВ та спеціально л/а вправи. Низький старт. Човниковий біг. Біг 2х60. Вправи загальної фізпідготовки. Спортивні ігри.

55-56 ТБ під час занять легкою атлетикою. Біг. ЗРВ та спеціально л/а вправи. Прискорення 2х30м та біг 60 метрів. Стрибки у довжину з місця. Розвиток фізичних якостей. Спортивна гра.

57-58 ТБ під час занять легкою атлетикою. Біг. ЗРВ та спеціально л/а вправи. Біг 3х60 м. Оцінювання стрибка у довжину з місця. Метання м’яча на дальність. Кросова підготовка 6 хв. Спортивні ігри.

59-60 ТБ під час занять легкою атлетикою. Біг. ЗРВ та спеціально л/а вправи. Оцінювання з бігу на 60 метрів. Метання м’яча на дальність. Кросова підготовка. 8 хв. Розвиток фізичних якостей. Спортивні ігри.

61-62 ТБ під час занять легкою атлетикою. Біг. ЗРВ та спеціально л/а вправи. Біг 2х60м. Оцінювання метання м’яча на дальність. Кросова підготовка. Розвиток фізичних якостей. Спортивні ігри.

63-64 ТБ під час занять легкою атлетикою. Біг. ЗРВ та спеціально л/а вправи. Біг 2х30м. Оцінювання з бігу на 1500м (хл.) 1000 м (д.) Вправи на відновлення дихання. Розвиток фізичних якостей. Стрибки зі скакалкою. Спортивні ігри

65-66 ТБ під час занять легкою атлетикою. Біг. ЗРВ та спеціально л/а вправи. Біг 2х60 м. Виконати на оцінку човниковий біг 4х9 м. Перемінний біг з ходьбою. Розвиток фізичних якостей. Спортивні ігри.

67-68 ТБ під час занять легкою атлетикою. Біг. ЗРВ та спеціально л/а вправи. Біг 2х30, 2х60м, стрибки у довжину з місця. Перемінний біг з ходьбою. Розвиток фізичних якостей. Спортивні ігри.

69-70 ТБ під час занять легкою атлетикою. Біг. ЗРВ та спеціально л/а вправи. Урок повторювання пройденого матеріалу. Тематичний підсумок. За семестр. річна

Можливо Вам це буде цікаво 


Категорія: Календарні плани | Додав: Аська
Переглядів: 3363 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]